Huur voordelig een boot of kano bij Boot- en kanoverhuur De Merenburger
Al meer dan 90 jaar kun je bij Boot- en kanoverhuur De Merenburger terecht voor de huur van roeiboten, visboten, motorboten, boottrailers en kano’s. En voor geen enkel van deze boten is een vaarbewijs nodig! Zo kun je dus met het grootste gemak een dagje het water op. Daarnaast vaar je vanaf De Merenburger binnen tien minuten naar recreatiegebied Vlietland.
Blijven overnachten? Geen enkel probleem! Kano- en bootverhuur De Merenburger beschikt ook over een kleine camping en een jachthaven. Zo je je dag op het water ook heerlijk afsluiten met een rustige overnachting in een rustiek gebied! Dat is nog eens ultiem ontspannen. Heb je meer met de stad? Dan vaar je vanaf de Merenburger binnen de kortste keren naar Leiden. Je zult zien: met de boten van De Merenburger kom je overal!
Tip
Openingstijden
In de zomer dagelijks geopend tot 21:00 uur.
Waar kan je ons vinden?


Verrassende activiteiten
Oude- of Martinikerk
De Oude- of Martinikerk heeft een unieke historie, beginnend rond het jaar 1200. Tot op de dag van vandaag kun je hier de grotendeels middeleeuwse uitstraling van de kerk bewonderen!
Zwembad Forum Kwadraat
Zwembad Forum Kwadraat is er speciaal voor mensen die graag sportief bezig zijn in het water of (beter) willen leren zwemmen. Met behulp van Sportfondsen organiseert het zwembad sportieve middagen, interessante cursussen en leuke trainingen voor jong en oud.