Eet en drink rond De Vliet
Het kan zomaar voorkomen dat je na een sportief en gezellig dagje uit Leidschendam-Voorburg écht even zin hebt in wat lekkers! Wel, geen enkel probleem, want rond De Vliet vind je gezellige horeca voor elke gelegenheid!
Of je nu gewoon even op zoek bent naar een borrelhapje en een drankje of een uitgebreide maaltijd: rond De Vliet vind je het allemaal! En op de terrassen aan het water kun je landelijk genieten met uitzicht op De Vliet. Zo wordt ieder dagje uit een waar succes.
Wist je dat..
Waar kan je ons vinden?

Horeca rond De Vliet
Verrassende activiteiten
Stenen bank (Juliana-Bernhardpark)
In 1947 is ter gelegenheid van het huwelijk van prinses Juliana en prins Bernhard een herdenkingsbank gebouwd in de stijl van de Nieuwe Haagsche School en met beeldhouwwerk naar ontwerp van de beeldhouwer Albert Termote.
Opa’s Veldje
De grote speelweide van Opa's veldje biedt ruimte om te voetballen of gewoon lekker rond te rennen. Ook in de aansluitende speeltuin kunnen kinderen zich prima vermaken.