Centraal overnachten bij Holiday Inn The Hague - Voorburg
Comfortabel overnachten op een centrale locatie in het hart van de Randstad, dat doe je bij Holiday Inn The Hague – Voorburg. Of je nu op zakenreis bent, of gewoon wat langer wil blijven: dit hotel is een betaalbare en voor de hand liggende plek om te overnachten!
Daarnaast heeft Holiday Inn The Hague – Voorburg ook zalen beschikbaar voor evenementen en vergaderingen. Het hotel ligt overigens pal naast station Voorburg en is daardoor makkelijk te bereiken met het openbaar vervoer. En als je na je ontbijt of tijdens een conferentie even een wandeling wil maken, dan loop je vanuit het hotel zó park Sonnenburgh in!
Openingstijden
7:00 uur – 23:00 uur
Waar kan je ons vinden?

Verrassende activiteiten
Rijksmonumenten in de gemeente
Leidschendam-Voorburg is rijk aan cultureel erfgoed, met bijna 90 rijksmonumenten en 400 gemeentelijke monumenten. Voor liefhebbers van kunst, cultuur en geschiedenis is hier áltijd wat te zien!
Watersportvereniging Leidschendam en omstreken
Watersportvereniging Leidschendam & omstreken ligt aan de rand van het recreatiegebied Vlietland, direct aan de Vliet en midden in de Randstad. De perfecte start, stop of rustplaats voor een boottocht door de regio!