Van stoomgemaal naar museum Poldergemaal De Antagonist
Bij Poldergemaal De Antagonist ervaar je een typisch stukje Hollandse historie. Het voormalige stoomgemaal is in 1882 gebouwd in opdracht van het toenmalige waterschap De Ommedyck naar een ontwerp van J. P. Goldberg & Zonen. De Antagonist is opgetrokken in Neorenaissancestijl en bemaalde de Starrevaart- en Damhouderpolder. Na de restauratie begin deze eeuw is het poldergemaal een bijzonder museum geworden, waar de geschiedenis van de regio echt tot leven komt!
Leidschendam-Voorburg kan niet zonder haar gemalen, en daar leer je in De Antagonist alles over! Ook leuk voor kinderen die geïnteresseerd zijn in de techniek van vroeger! Ben je nog niet uitgekeken op de omgeving? Dan valt er in de nabijheid van Poldergemaal de Antagonist genoeg te wandelen, fietsen en rijden. Zo wordt dit museum de ideale toevoeging op een dagje uit!
Gespot
Misschien was het je al opgevallen. Maar vanaf het De Antagonist heb je perfect uitzicht op de Molendriegang. Ook een bezoekje waard!
Waar kan je ons vinden?

Verrassende activiteiten
Ruiterstandbeeld Corbulo
Corbulo is de oprichter van Forum Hadriani, het huidige Voorburg. Al meer dan vijftig jaar waakt zijn bijzondere ruiterstandbeeld hier over de omgeving! Het beeld is een mooie stop in de stadwandeling en een prachtige, kunstzinnige weerspiegeling van een uniek stukje geschiedenis.
Storm Aquapark Vlietland
Storm Aquapark Vlietland biedt avontuurlijk en gezellig speelplezier voor kleine én iets grotere kinderen. Bij het Aquapretpark vind je onder andere op het water trampolines, klim-, klauter- en glijmogelijkheden op verschillende niveaus, een volleybalcircuit en nog veel meer.