Kom lekker bewegen bij Zwembad Forum Kwadraat
Zwembad Forum Kwadraat is er speciaal voor mensen die graag sportief bezig zijn in het water of (beter) willen leren zwemmen. Met behulp van Sportfondsen organiseert het zwembad sportieve middagen, interessante cursussen en leuke trainingen voor jong en oud. Zo komt iedereen in beweging in het water.
En Zwembad Forum Kwadraat biedt nog veel meer. Je kunt er ook gezellig een drankje doen of even wat eten na het bewegen. En voor verenigingen, organisaties en bedrijven zijn er ook luxe vergaderzalen. Zo is er voor iedereen wat te doen in Zwembad Forum Kwadraat!
Openingstijden
Waar kan je ons vinden?

Verrassende activiteiten
Theater Ludens
Theater Ludens is dé culturele hotspot van Leidschendam-Voorburg! Met meer dan 150 voorstellingen per jaar voor jong en oud biedt Ludens een geweldig aanbod op gebied van cabaret, toneel, jeugdvoorstellingen, concerten en films.
Opa’s Veldje
De grote speelweide van Opa's veldje biedt ruimte om te voetballen of gewoon lekker rond te rennen. Ook in de aansluitende speeltuin kunnen kinderen zich prima vermaken.